Koster & verhuur zalen

Zoekt u een ruimte voor uw activiteiten? Dan kunnen wij u van dienst zijn!

De kerkzaal biedt plaats aan 350 tot 450 personen. Deze zaal is erg geschikt voor het geven van concerten en lezingen, het houden van uitvaartdiensten of condoléances. Geluidsapparatuur is aanwezig. Alle activiteiten zijn achteraf rechtstreeks te beluisteren via internet. Op de website van stichting kerkomroep vindt u de laatste 20 uitzendingen.

In de ontvangsthal en ontmoetingsruimte kan worden gezorgd voor koffie, thee en frisdrank. In overleg is veel mogelijk. Verder zijn er zalen die geschikt zijn voor 20 tot 60 personen. De ontmoetingsruimte voor de jeugd is zeer geschikt voor het houden van verjaardagspartijtjes en examenfeestjes.

Voor inlichtingen en verhuur kunt u contact opnemen met de heer Appie van der Horst via  06 - 5363 6291 of het contactformulier.

Hieronder vindt u een aantal foto's van onze zalen, om u een indruk te geven van de ruimte.

 

Benedenzaal foto 1

Benedenzaal foto 2

Ontmoetingsruimte foto 1

Ontmoetingsruimte foto 2

Ontvangst hal foto 1

Ontvangst hal foto 2